8 Kapaklı Çelik Personel Soyunma Dolabı (Geniş Kapaklı Model) – Siyah (RAL 9005)
- Model: INS1008 RAL 9005
Ödeme
Faturalı Satış
Firma
Toplu alım, proje bazlı siparişler ve kurumsal talepleriniz için bizimle iletişime geçerek özel fiyat teklifi alabilirsiniz.
| Özellik | |
|---|---|
| Ürün Adı | 8 Kapaklı Çelik Personel Soyunma Dolabı |
| Model Tipi | Geniş Kapaklı Model |
| Genişlik (En) | 128 cm |
| Derinlik | 36 cm |
| Yükseklik | 200 cm |
| Kapak Sayısı | 8 |
| Dolap Göz Sayısı | 8 |
| Kapak Tipi | Geniş Kapaklı |
| Üretim Malzemesi | Çelik Sac |
| Boya Türü | Elektrostatik Toz Boya |
| Renk | Siyah (RAL 9005) |
| Kullanım Alanı | Ofis, Spor Tesisleri, Fabrika, Personel Soyunma Alanları |
| Avantaj | Geniş kapak, konforlu kullanım, modern görünüm |
İnisiyatif Çelik tarafından üretilen tüm ürünler, endüstriyel kullanıma uygun dayanıklı çelik malzeme ve yüksek üretim standartları ile imal edilmektedir. Ürünlerimiz, sağlamlık, uzun ömürlü kullanım ve işlevsellik açısından sektör ortalamasının üzerinde bir kalite anlayışı ile üretilmektedir.
Standart üretimlerin yanı sıra, proje bazlı talepler ve özel ölçü ihtiyaçlarına yönelik esnek üretim çözümleri sunulmaktadır. Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına uygun geniş ürün yelpazemiz ile kurumsal müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Tüm satış süreçlerimiz resmi ve kurumsal standartlara uygun olarak yürütülmekte olup, Türkiye genelinde sevkiyat imkânı bulunmaktadır.
Detaylı bilgi, fiyat teklifi ve sipariş talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.